PRZEDSZKOLE 152 "AKADEMIA DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI"
Strona głowna  /  Galeria  /  konkurs - MASKA KARNAWAŁOWA
konkurs - MASKA KARNAWAŁOWA
data dodania: 2012-03-07

Czas karnawałowych uciech to doskonała okazja, aby zorganizować w przedszkolu dzień otwarty i zaprosić rodziny do wspólnej zabawy. Była to też okazja, aby przygotować na bal wyjątkowy strój, przebranie. „Zapusty” 2012 były również dla nas sposobnością do wzięcia udziału w międzyprzedszkolnym konkursie pt. „Maska karnawałowa”, zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 120 w Krakowie. W naszym, czyli Samorządowym Przedszkolu nr 152 dzieci tworzyły ciekawe projekty masek, spośród których wybranych zostało siedem z gr. II i dwie z gr. IV. Oryginalne pomysły i praca zostały nagrodzone. Odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów oraz upominków, mianowicie:

gr.II:

-          III miejsce - Sabinka Sz. – nagroda: 2 bilety do Teatru „Groteska”, dyplom oraz drobny upominek w postaci portmonetki i słodycze,

-          wyróżnienie – Karolinka D. otrzymała bilety wstępu do Parku Wodnego, dyplom                  a także gadżet i słodycze,

-          wyróżnienie – Maja K. – bilety wstępu do Anikina, dyplom, gadżet, słodkości,

-          za udział: Ola W., Madzia Z., Tomek B., Patryk K. dostali dyplomy, zniżkowe wejściówki do Parku Wodnego, gadżety, lizaki;

gr. IV:

-    za udział: Krzyś G. i Kamil H. zostali nagrodzeni dyplomami, promocyjnymi biletami, małymi upominkami i słodyczami. Dla nauczycieli największą satysfakcją była radość widoczna na dziecięcych twarzach. Warto promować talenty, pomysłowość i umiejętności plastyczne wychowanków w środowisku, bo przynosi to korzyść dzieciom, nauczycielom i placówce.