PRZEDSZKOLE 152
Strona głowna  /  Aktualności  /
data dodania: 2020-05-17 10:25:49

ZMIANY W ORGANIZACJI PRACY PRZEDSZKOLA OBOWIĄZUJĄCE OD 18.05.2020 r.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 152 w Krakowie informuje, iż od dnia
18 maja 2020r. obowiązuje w przedszkolu

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19.

Szanowni Rodzice !

Z dniem 18 maja przedszkole wznawia swoją działalność w ograniczonym zakresie w „reżimie sanitarnym„  zgodnie z Procedurami Bezpieczeństwa.

Wnioski zgłoszenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola od 18 maja zostały pozytywnie rozpatrzone.

Przedszkole nie będzie przyjmowało dzieci, które nie zostały zgłoszone zgodnie z opisanymi zasadami.

Bardzo proszę o stosowanie się do wyznaczonych godzin pobytu dziecka zgłoszonego ponieważ zgodnie z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego poszczególne grupy w przedszkolu nie mogą mieć ze sobą styczności.

Bardzo prosimy o punktualne odbieranie dzieci, gdyż po tej godzinie wszystkie pomieszczenia w przedszkolu będą dezynfekowane.

W związku z remontem chodnika główne  wejście do przedszkola jest zamknięte. Proszę wchodzić  bramą wjazdową i małą bramką na ogród. Czynne jest wejście od ogrodu. W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie 12 648 03 89 lub mailowo kornel152@interia.pl

Rzeczy pozostawione w przedszkolu

Prosimy Rodziców o zabranie pozostawionych w przedszkolu indywidualnych wszystkich rzeczy dzieci a w szczególności pościeli dzieci z grypy I,II.

Odbiór możliwy w godzinach 10 -14 tej po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.