Drodzy rodzice

Wychodząc na przeciw Państwa i Dzieci potrzebom i oczekiwaniom zapraszamy 30.08 rodziców wraz z dziećmi z grupy I i II na bliższe poznanie naszej placówki,

oraz rodziców z grupy VI na krótkie spotkanie organizacyjne.

Zapraszamy wejściem od ogrodu przedszkolnego. W tym dniu będzie możliwość wejścia z dziećmi do ogrodu, wspólną zabawę, poznanie nauczycieli, zadawanie pytań, aby 1 września dzieci już z uśmiechem na ustach przekroczyły mury przedszkolne. Odbędzie się również krótkie spotkanie z dyrektorem przedszkola, który przekaże informacje dotyczące funkcjonowania placówki.

Natomiast dnia 31.08 odbędzie się spotkanie dla rodziców z grup III , IV , V.

Prosimy aby rodzice z grup III , IV , V, VI na spotkanie przybyli bez dzieci.

30 sierpnia poniedziałek:

I  grupa 10.00 – 10.45

II  grupa 11.00 – 11.45

VI  grupa 12.00 -12.45

31 sierpnia wtorek:

III  grupa 10.00 - 10.45

IV grupa  11.00 – 11.45

V grupa    12.00 -12.45

Ze względu na pandemię, w tym roku szkolnym zajęcia adaptacyjne będą wyglądać zupełnie inaczej. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym i w ograniczonej liczbie osób, ze względu na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i wytyczne MEN prosimy o przybycie jednego rodzica z dzieckiem.

Wyprawka dla maluszka (gr. I i gr. II)
Bardzo prosimy o przyniesienie podpisanych rzeczy 30 i 31 sierpnia
W wyprawce każdego dziecka powinny znaleźć się:
– pościel 140x200 z kocem w środku(podpisane),
– piżamka podpisana imieniem i nazwiskiem,
– pantofle podpisane (łatwe do założenia),
– woreczek z ubraniem na zmianę (wygodne spodnie, majtki, skarpetki, podkoszulek itp.) również podpisany

Wyprawka gr. III, IV, V, VI

oraz reklamówka jednorazowa lub woreczek na mokre rzeczy.

Przy słonecznej pogodzie pamiętajmy o nakryciu głowy.

Ze względów epidemicznych obowiązuje zakaz przynoszenia zabawek z domu.

Dziękujemy!

Listy grup I do VI będą dostępne w przedszkolu po 24 sierpnia 2021r.

Zgodnie z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, pracujemy nadal w reżimie sanitarnym (zasady pracy znajdują się poniżej na naszej stronie).  Prosimy o zapoznanie się z procedurą. Jeśli zajdą zmiany w sytuacji związanej z pandemią COVID 19, będziemy Państwa informować.

Link do procedury http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole152krakow/procedura20covid20102020-pop(3).pdf

Drodzy rodzice

oraz rodziców z grupy VI na krótkie spotkanie organizacyjne.

Natomiast dnia 31.08 odbędzie się spotkanie dla rodziców z grup III , IV , V.

Prosimy aby rodzice z grup III , IV , V, VI na spotkanie przybyli bez dzieci.

30 sierpnia poniedziałek:

I  grupa 10.00 – 10.45

II  grupa 11.00 – 11.45

VI  grupa 12.00 -12.45

31 sierpnia wtorek:

III  grupa 10.00 - 10.45

IV grupa  11.00 – 11.45

V grupa    12.00 -12.45

Wyprawka dla maluszka (gr. I i gr. II)
Bardzo prosimy o przyniesienie podpisanych rzeczy 30 i 31 sierpnia
W wyprawce każdego dziecka powinny znaleźć się:
– pościel 140x200 z kocem w środku(podpisane),
– piżamka podpisana imieniem i nazwiskiem,

Wyprawka gr. III, IV, V, VI

oraz reklamówka jednorazowa lub woreczek na mokre rzeczy.

Przy słonecznej pogodzie pamiętajmy o nakryciu głowy.

Ze względów epidemicznych obowiązuje zakaz przynoszenia zabawek z domu.

Dziękujemy!

Listy grup I do VI będą dostępne w przedszkolu po 24 sierpnia 2021r.

Link do procedury http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole152krakow/procedura20covid20102020-pop(4).pdf