Witamy w dziale galeria
Drodzy Państwo, aktualne zdjęcia znajdują się na profilu przedszkola na stronie Facebook.com

Pieczony Ziemniak

Od kilku lat w naszym przedszkolu organizowany jest Dzień Pieczonego Ziemniaka. Tematem przewodnim był ?Podróż po Europie?. Na stołach królowały dania z ziemniaków, ale także dania pochodzące z danego kraju. Zabawa była przednia- były tańce, śpiewy, konkursy. Aby zobaczyć relacje z tego dnia zapraszamy na Facebooka naszego przedszkola.

Pasowanie na Przedszkolaka

W październiku w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość- Pasowanie na Przedszkolaka. Do naszej społeczności dołączyły nowe dzieci. Życzymy Wam samych radosnych chwil w przedszkolu??

Wieczór Patriotyczny

"Polska- moja Ojczyzna"- to tytuł Wieczoru Patriotycznego przygotowanego przez grupy IV i V. Przygotowana przez dzieci Uroczystość rozpoczeła się krakowiakiem  w wykonaniu grupy IV. Krótka legenda o powstaniu Polski wprowdziła w tematykę patriotyczną. Dzieci mówiły o swojej Ojczyźnie wraz z zebrnymi gośćmi odśpiewali 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Grupa V zaprezentowała soje taneczne umiejętności w pięknym Polonezie. Na koniec wszyscy zobczyli prezentacje multimedialną z najpięniejszymi zdjęciami Polskiego krajobrazu. Jesteśmy bardzo dumni z występu naszych najstarszych grup.

Hej Kolęda, kolęda

Wspólne kolędowanie przedszkolaków! 13.12.2019 zebraliśmy się by wspólnie kolędować. Podczs spotkania wysłuchaliśmy ciekawostek bożonarodzeniowych, śpiewaliśmy kolędy i świąteczne piosenki. Świąteczne stroje dodały niepowtrzalnego klimatu :)

andrzejki

21.11.12 (środa) pani Dyrektor „Akademii Dziecięcej Twórczości” zorganizowała
w przedszkolu niespodziankę -  Andrzejkową zabawę dla wszystkich dzieci, która prowadzona była przy współpracy nauczycielek i zespołu „Harnaś Band”. Zabawa była tak wyśmienita, że towarzyszyła dzieciom, aż do pory obiadu.  A oto mamy przyjemność zaprezentować kilka zdjęć.

rogate ranczo

W dniu 18.10.2012 r. została zorganizowana wycieczka do GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO „ROGATE RANCZO”
w Zabierzowie pod Krakowem, w której uczestniczyły dzieci z grupy IV i V wraz
z wychowawcami.

W czasie wycieczki zostaliśmy gośćmi wioski indiańskiej. Tuż po dotarciu na miejsce zostaliśmy uroczyście powitani przez Wielkiego Wodza. Gospodarz zaprosił nas do wspólnej zabawy, której celem było poznanie kultury Indian, ich zwyczajów
i tradycji. Otrzymaliśmy prawdziwe stroje indiańskie, w których mogliśmy usiąść
w kręgu przy palenisku. Wielki Wódz pomalował nasze twarze, a wkrótce po tym rozpoczęły się pierwsze, indiańskie rywalizacje takie jak:

·        rzut lassem na bizonie rogi,

·        wyścigi na trzyosobowych nartach,

·        strzelanie z łuku

·        warsztaty manualne w prawdziwym indiańskim „tipi”, gdzie dzieci miały możliwość wykonania amuletu szczęścia.

Wśród wielu atrakcji przyszedł czas i na krótki odpoczynek oraz posiłek, a tuż po nim wyruszyliśmy na połów ryb w piaskowym stawie. Potem Wielki Wódz zaprosił nas do mini zoo, gdzie czekał na nas quiz o zwierzakach z „rogatej zagrody”. W nagrodę za poprawne odpowiedzi otrzymaliśmy marchewki, którymi mogliśmy nakarmić zwierzaki.

Odwiedziliśmy również amerykański schoolbus, gdzie Wódz nadał nam indiańskie imiona na pamiątkowych kartach Rogatego Rancza.

Na koniec naszej wycieczki przemierzyliśmy trudny labirynt, a następnie udaliśmy się do autokaru, który przywiózł nas do przedszkola.