WYPRAWKA

WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA

GR. I, II

1.   Worek: wkładamy do worka  ubranie na przebranie dla dziecka  /podpisane/  i zostawiamy w szatni.

2.   Duży podpisany koc + podpisaną poszwę140x200 oraz podpisaną piżamę (każda część), prześcieradło
      z gumką 60x120.

3.   Buty na zmianę (każdy but podpisany i nie może to być obuwie typu klapki) najlepiej na rzepy.

GR. III, IV, V, VI

2.   Buty na zmianę (każdy but podpisany i nie może to być obuwie typu klapki) najlepiej na rzepy.

W środy i czwartki odbywać się będą zajęcia z gimnastyki korekcyjnej prosimy aby w tych dniach dzieci miały na sobie wygodny strój do ćwiczeń (getry, leginsy lub spodnie dresowe, skarpety i podkoszulek z krótkim rękawkiem).

WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA

GR. I, II