INFORMACJE DLA RODZICÓW

Od dnia 1 września planujemy przyjąć większość dzieci zapisanych na rok szkolny, których rodzice zaakceptują procedury reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z obowiązującym reżimem nie  będą organizowane zajęcia adaptacyjne. Terminy zebrań dla rodziców podamy w późniejszym okresie.

Uprzejmie prosimy o indywidualne przygotowanie nowo przyjętych dzieci, na pobyt w przedszkolu  w szczególności, że rodzice przekazują dzieci pracownikowi w szatni przebrane w pantofle. Rodzic musi mieć maseczkę i zdezynfekować ręce przy wejściu po lewej stronie.

Natomiast dzieci kontynuujące edukację przedszkolną będą odbierane przez pracownika przedszkola przed wejściem do budynku. Rodzic nie będzie miał  możliwości przebywania z nimi w pomieszczeniach. Prosimy o sprawne oddawanie dzieci pod opiekę personelu i nauczycieli. Nie ma poczekalni w szatni. Rodzic z dzieckiem czeka na zewnątrz z zachowaniem dystansu i  przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Do środka personel zaprosi kolejne osoby.

Dziękujemy i prosimy o wyrozumiałość.

Dziękujemy i prosimy o wyrozumiałość.