Szkoła do hymnu

10.11.2020 tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości o godzinie 11.11 nasze Przedszkolaki zaśpiewają Mazurek Dąbrowskiego. Nasze Przedszkole dołączyło do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", której  celem jest  uczczenie bohaterstwa, waleczności i męstwa naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Prosimy, aby dzieci z wszystkich grup ubrały się na galowo.

10.11.2020 tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości o godzinie 11.11 nasze Przedszkolaki zaśpiewają Mazurek Dąbrowskiego. Nasze Przedszkole dołączyło do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", której  celem jest  uczczenie bohaterstwa, waleczności i męstwa naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Prosimy, aby dzieci wszystkich grup ubrały się na galowo.