Ważna informacja!

W związku z obecną sytuacją epidemiczną informujemy, że Dyrektor Przedszkola w skrajnych przypadkach (nieobecność pracowników) dopuszcza możliwość łączenia grup. Prosimy o wzmożoną obserwację dzieci i najbliższych, a w przypadku wystąpienia objawów chorobowych informowanie przedszkola.

Szanowni Państwo !

Prosimy aby rodzice nie posyłali do przedszkola dzieci,

u których pojawiły się objawy charakterystyczne dla koronawirusa (utrata

węchu) oraz dzieci rodziców przejawiających takie objawy.

Dzieci przechodzą koronowirusa łagodnie lub bezobjawowo, ale mogą zarażać.

Bardzo prosimy o uczciwość i o stosowanie się do procedur obowiązujących w  przedszkolu.

Ważna informacja!

Szanowni Państwo !

Prosimy aby rodzice nie posyłali do przedszkola dzieci,

u których pojawiły się objawy charakterystyczne dla koronawirusa (utrata

węchu) oraz dzieci rodziców przejawiających takie objawy.

Dzieci przechodzą koronowirusa łagodnie lub bezobjawowo, ale mogą zarażać.

Bardzo prosimy o uczciwość i o stosowanie się do procedur obowiązujących w przedszkolu.