ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,NA PALMĘ I STROIK WIELKANOCNY"

Akcji ,,Pola Nadziei" towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Na palmę i stroik wielkanocny". W konkursie wzięło udział ok. 40 prac konkursowych. Jury wyłoniło laureatów w dwóch kategoriach: dzieci młodszych i starszych. Pani Dyrektor Małgorzata Konopka nagrodziła wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych prac! Stroiki i palmy zostały przekazane na kiermasz, z którego dochód przekazany został na hospicjum św. Łazarza. Dziękujemy za każde wsparcie!