III edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu z języka angielskiego ,,English is fun?.

17 maja w Samorządowym Przedszkolu Nr 152 odbyła się III edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu z języka angielskiego ,,English is fun”. Chęć wspólnej zabawy oraz rywalizacji fair play zadeklarowało 6 przedszkoli wraz z nauczycielami z Dzielnicy XV: P-le Nr 64, P-le Nr 125, P-le Nr 131, P-le Nr 148, P-le Nr 177, P-le Nr 187. Dodatkowo jako gospodarze udział wzięli nasi przedszkolacy z Grupy V (Julia Piętniewicz, Nina Martini-Kielan, Mateusz Kaczor). W jury zasiadali Pani Dyrektor Małgorzata Konopka, Pan Janusz Pasik Radny Dzielnicy XV Mistrzejowice, Pani Teresa Stolarczyk Nauczycielka, Pani Aneta Stasiak- nauczycielka języka angielskiego.
3- osobowe drużyny z każdego przedszkola musiały się zmierzyć w 5 konkurencjach z zakresu podanych w regulaminie konkursu zagadnień: kolory, owoce i warzywa, zwierzęta, zjawiska pogody, członkowie rodziny, cyfry. Dodatkowym zadaniem było wcześniejsze przygotowanie piosenki/ rymowanki lub wiersza i zaprezentowanie podczas konkursu. Rywalizacja była zacięta i pełna emocji, drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom.
Po wszystkich konkurencjach jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 177
II miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 131
III miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 148

Wszystkie dzieci otrzymały dyplom oraz nagrody. Dodatkowo każde przedszkole, które wzięło udział w konkursie otrzymało słownik ang-pol oraz dyplom, a nauczyciel- drobny upominek.
Kolejną niespodzianką były gry dydaktyczne, układanki, puzzle dla każdego przedszkola, których sponsorem był Pan Janusz Pasik.
Wszystkim Uczestnikom i ich Nauczycielom serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy Pani Dyrektor, Radzie Dzielnicy XV w Krakowie, sponsorom za zaangażowanie w przygotowanie konkursu.

Po wszystkich konkurencjach jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 177
II miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 131
III miejsce otrzymało Samorządowe Przedszkole Nr 148

Wszystkim Uczestnikom i ich Nauczycielom serdecznie gratulujemy.